KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16118044
nr 1611 8044
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsningar, 2 st, Stockholmsmotiv. Signerade, Bildmått: 18x13 cm, yttermått inklusive ram: 34x28 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
måndag 8 april 2024
kl 18:15:19
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg